TSK ve ÖGG Personellerine Özel

Profesyonel Yakın Koruma Paketi

4 Adet Sertifika 2 Kimlik

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özel Güvenlik Görevlileri (ÖGG) için özel olarak tasarlanan İleri Seviye Profesyonel Yakın Koruma Paketi ile kendinizi geliştirin. Türkiye'de ilk ve tek uluslararası geçerliliğe sahip bu paket, 4 adet sertifika ve 2 kimlik içermektedir.

İçeriğinde Bulunan Belgeler:

VIP Yakın Koruma Sertifikası Seviye 3-4 (Üniversite Onaylı) 
VIP Yakın Koruma Sertifikası (Federasyon Onaylı) 
VIP Makam Şöförlüğü Sertifikası (Üniversite Onaylı) 
VIP İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası 
VIP Yakın Koruma Kimliği 
VIP Makam Şöförlüğü Kimliği 

Uluslararası Profesyonel VIP Yakın Koruma ve Yakın Savunma Federasyonu (UPYKYSF), Türkiye'de yakın koruma sektörünü baştan sona dönüştürüyor. Tamamen dijitalleşen eğitim sürecimizle, yakın koruma adaylarının güvenliğini maksimum seviyeye çıkarıyor ve eğitim kalitesini artırıyoruz. Fiyatlandırmada adil bir politika izleyerek sektördeki diğerlerinden ayrışıyoruz.

VIP Yakın Koruma Belgesi alan adaylara sağladığımız güvenilir hizmetle dolandırılma riskini en aza indiriyoruz. Belgelerimizi Noter Onaylı olarak düzenleyerek Türkiye genelinde tek yetkili kurum olarak öne çıkıyoruz.

Belgelerimizi profesyonelleştirmek adına özel tasarlanmış paketlerimiz mevcuttur. E-devlet üzerinden sorgulanabilir Üniversite Onaylı VIP Yakın Koruma Belgesi, İç İşleri Bakanlığına bağlı Federasyon Onaylı VIP Yakın Koruma Belgesi ve Türkiye genelinde yurt dışında geçerliliği olan Noter Onaylı VIP Yakın Koruma Belgesi seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Sertifikalar ve kimlik artırma imkanları sunan paketlerimizle, yakın koruma belgelerinizi daha değerli hale getiriyor, güvenlik sektöründe öne çıkmanızı ve kariyerinizi ilerletmenizi sağlıyoruz. Profesyonel gelişim için bizimle bir adım atın.

Tüm Eğitimlerimizde Geçerli Bilgiler

 • Kursiyerlerimizi başlangıçtan başlatmayıp direk ileri seviye veriyoruz.

 • Bu belgeleri Doğrudan Google'de Araştırma Yaptığınız Zaman Türkiye'deki İlk Kurucusunun Demir Akademi Yani Firmamıza Ait olduğunu göreceksiniz.

 • Yakın Koruma Belgeleri ile ilgili Türkiye'nin En Donanımlı ve Bilgi Sahibi Olan Tek Firmayız.

 • Sayın Mehmet Demir Firma Kurucumuz ve Uluslararası Yakın Koruma Federasyon Başkanıdır. Bu belgeler ile ilgili Türkiye'de İlklerin Kurucusudur. Taklitcisi Çoktur.

 • Firmamızın Kendi Bünyesine Bağlı İçişleri Bakanlığına Bağlı Yakın Savunma Federasyonu vardır.

 • Yakın Koruma Belgelerimizi 3 Sertifika Olarak verebilen Türkiye'deki Tek Firmayız.

 • Yakın Koruma Belgemizin 1.si Üniversite Onaylı Olan Sertifikamız.

 • Yakın Koruma Belgemizin 3.sü Noter Onaylı Olan Sertifikamızdır.

Uyarılar

 • Bu Belgeler İle Holding, AVM, Hava Limanlarında ve ÖGG Personeli Gibi Personeller Vardiya Amiri, Müdür veya Koruma Amiri Olabilmesi için Profesyonel Bir CV Hazırlamak zorunda.
 • Bizde Sizler için Piyasada Değeri Çok Yüksek Belgelerin Orjinallerini Direk Sizlere Veriyoruz Uygun Fiyat Seçenekleri ile.
 • Yakın Koruma Belgeleriniz "Bu Belge Gerçektir ve Uluslararası Geçerlidir" diye Noter Onaylı değilse dikkat edin.